Кар`єра у національній мережі МЕГА Аптека

Команда національної фармацевтичної мережі МЕГА Аптека формувалась протягом багатьох років. Займаючи одну з лідируючих позицій на українскому фармринку, ми продовжуємо поповнювати свої ряди професіоналами різних галузей аптечного бизнеса.

За 13 років існування МЕГА Аптека досягла значних успіхів у створенні згуртованого колектива, що має всі умови для реализації своїх можливостей та карьерних амбіцій.

Регулярні тренінги, медичні семінари, консультації в сфері продажу та обслуговування – все це є нашим інструментарієм для досягнення успіху во взаєморозумінні з нашими клиєнтами.

Займаючи третю позицію у рейтингу найуспішніших фармацевтичних компаній України, ми ідеально підходимо для задоволення найбільш широкого діапазону карьерних прагнень.

Про наших фармацевтів:

Наш бізнес напряму залежить від кваліфікації нашого персоналу - ми готові навчати і робити все необхідне для того, щоб наші співробітники почували себе якумога комфортніше. Це означає, що являючись зацікавленим у добробуті нашого персоналу, ми намагаємося зробити все можливе для реалізації якостей кожного.

Будучи провідною національною фармацевтичною мережею, ми розуміємо, що наша компанія вносить свій вклад у формування майбутнього фармацевтичного ринку, тому на нас лежить деяка відповідальність за молодих спеціалістів, яким надається допомога у проходженні практики та аспірантури. Робота у висококваліфікованій команді надає можливість обмінюватися досвідом та отримувати нові знання вже власне на практиці. Важливо розуміти, що кожна наша аптека - це не просто торговий підрозділ, а продукт роботи професіоналів, затребуваних на ринку, що виявляє додаткову цінність наших співробітників.

Також в нашій компанії існує система заохочення працівників, котрі довели особливий професіоналізм у виконанні планових задач. Вона базується на принципі внутрішніх змагань.

Можливість побудування зручного графіка праці є ще однією перевагою нашої мережі.

Приклади кар`єрного зростання:

Юлія Олегівна Мітіна

Посада: Начальник відділу контролю роздрібної мережі.

Юлія Олегівна працює в національній фармацевтичній мережі МЕГА Аптека понад 10 років. Протягом цього часу вона стала прикладом цілеспрямованості в компанії.

Починаючи із посади фармацевта в одній з наших аптек, вона всього за рік своєї роботи була переведена на посаду завідуючої аптекою. На цій посаді вона пропрацювала два роки. У 2007 р. Юлія Олегівна стає кризовим менеджером всієї мережі. Після тривалого знаходження на цій посаді Юлія Олегівна йде в декретну відпустку, після котрої повертається  на цю посаду в компанії. Через деякий час стає керівником  відділу контролю роздрібної торгівлі.

Тетяна Олександрівна Попова

Посада: Помічник керівника контролю роздрібної мережі

У 2006 р. починала провізором у МЕГА Аптеці за адресою вул. Полтавський Шлях, 148. У результаті чіткого виконання доручених завдань, у 2009 р.  стала займати посаду завідуючої аптекою. У 2013 р. отримала підвищення кар'єрними сходами, до керуючого менеджера аптечної мережі.

Олена Володимирівна Назаренко

Посада: Помічник керівника национальної мережі МЕГА Аптека

Починала фармацевтом. У 2008 році, через рік після того, як влаштувалась на работу у нашу компанію, стала завідуючою у МЕГА Аптеці за адресою пр-т Леніна, 9. Надалі була переведена на посаду завідуючої аптекою за адресою вул. Героїв Сталінграда, 136е. У 2010 році перейшла на посаду менеджера із закупівлі. Через 2 роки обіймає посаду помічника керівника національної мережі МЕГА Аптека.

Актуальні вакансії мережі МЕГА Аптека

Написати у відділ подбору персоналу