Основні принципи

 


на фото: Головний офіс в м. Харків

МЕГА Аптека заснована в 2003 році, сьогодні входить в трійку аптечних мереж країни, що найбільш динамічно розвиваються. Налічуючи близько 140 аптек, розташованих в багатьох містах України.

Національна фармацевтична мережа МЕГА Аптека  це:

 Команда провізорів найвищого класу;
 Аптечні маркети та аптеки з класичною формою торгівлі;
 Цілодобовий або продовжений режим роботи.

Адреса для листування:
61036, Україна, м.Харків, вул.Морозова, 7 
тел. (057) 341-47-47
 

В основі концепції нашого розвитку лежать наступні принципи:

 «Якість. Гарантія. Наявність.» Це постійний пошук унікальних технологій, які забезпечують безперебійну наявність в наших аптеках усіх груп лікарських* засобів, а також широкий асортимент товарів для здоров'я.

 «Ближче до людей». Ми використовуємо лише найкращі місця для розташування наших аптек, щоб створити максимальну зручність нашим покупцям і спростити процес покупки.
 
 «Зручний формат». Оптимальне поєднання традиційних аптечних форм з постійним впровадженням сучасних методів роботи, таких як відкрита форма торгівлі, консультації працівників залу, інтернет каталог товарів та інше.
 
 «Соціальна спрямованість». Індивідуальний підхід до різних соціальних груп (від дітей до пенсіонерів) за допомогою різних дисконтних, страхових та інших програм. Активна участь у державних проектах, спрямованих на збереження та зміцнення здоров'я нації.
 
 
 

*Лiки - мається на увазi дiючi речовини основних фармакологiчних груп, зареєстрованих та дозволених до продажу на територiї України (за виключенням дiючих речовин, передбачених постановою КМУ № 770 вiд 06.05.2000) та є в наявностi в мережi Мега Аптека, чи можуть бути поставленi протягом 3 дiб за замовленням по тел. 0 800 503-001, або на сайтi mega-apteka.com, при наявностi у дистриб’юторiв, якi здiйснюють дiяльнiсть на територiї України.