Оплата частинами без переплат

Національна мережа МЕГА АПТЕКА спільно з ПриватБанк пропонує нову послугу для власників кредитних карток «Універсальна» або «Кредитна картка Gold». 

Скориставшись «Оплата частинами», Ви можете купувати, сплачуючи в день придбання не всю вартість товару, а тільки частину! Решта суми ділиться на 2 рівні частини, які будуть списуватися з Вашої картки наступні 2 місяця.

Як скористатися послугою:
  1. На­да­йте на касі картку Приват­Банку “Універсальна” (або вище) та повідомте касиру, що хочете оформи­ти поку­п­ку за сервісом «Оплата частинами»
  2. Підпишіть чек-договір і забирай­те покупки.
  3. Забезпечте наявність необхідної суми на Вашій картці для автомати­чного списання щомісячного плате­жу до 25 числа кожного місяця
Кількість товарів в одному чеку (договорі) не обмежується.
Мінімальна сума купівлі за сервісом 300 грн.
Скористатися сервісом можуть власники карт ПриватБанку “Універсальна” і вище, віком від 18 до 70 років в межах кредитного ліміту
(дізнатися про доступну суму покупки можливо надіслвши SMS на номер 10060 із текстом chast).
Мінімальна сума купівлі за сервісом 300 грн.
Одночасно можна здійснити за сервісом «Оплата частинами» до 2 покупок.
 

Глосарiй:

Кредитні кошти – гроші, які банк надає клієнту для оплати покупок або зняття з картки на основі договору.
Особисті кошти – власні гроші клієнта на кредитній картці.

 

Приклад 1: покупка за сервісом «Оплата частинами» на суму 300 грн строком на 2 місяця (3 платежі) за рахунок особистих коштів.

Приклад 2: покупка за сервісом «Оплата частинами» на суму 300 грн строком на 2 місяця (3 платежі) за рахунок кредитних коштів (банком стягується плата в розмірі 4% від суми щомісячного платежу).
 
Детальніше на сайті https://chast.privatbank.ua/