Перший Центр Здоров`я Шкіри

 

      Маючи статус лідерів на ринку косметичної продукції, ТМ «VICHY» и ТМ «La Roche-Posay» прагнуть стати ближче до споживача, відкриваючи центри здоров'я та краси в кращих  аптеках України. Першою та єдиною аптекою такого формату стала Мега Аптека ЗдоровЯ за адресою м. Харків, пр-т Леніна, 9. 

 

Центр Здоров'я Шкіри у Мега Аптеці ЗдоровЯ - наймасштабніший та унікальний проект у галузі косметичної дистрибуції по всій території Східної України.

 

Центр Здоров'я Шкіри в Мега Аптеці ЗдоровЯ  – це окрема зона всередині категорії лікувальної косметики, котра відповідає всім потребам клиєнта для купівлі засобів по догляду за шкірою, а саме:

 

Повний асортимент лікувальної косметики відомих брендів «Vichy» та «La Roche-Posay» 

дозволяє підібрати індвідуальну програму по догляду за шкірою для кожного клієнта.

Спеціальний тестер-бар надає змогу кожному клієнту протестувати обраний товар.

Професійна апаратна діагностика допомагає визначити стан Вашої шкіри.

Консультація експерта-косметолога, на основі діагностичних даних, допомагає правильно підібрати косметику саме для Вас.


Косметика «Vichy» и «La Roche-Posay» є одними з найпопулярніших брендів в Україні та світі.

Починаючи з року свого заснування, ці два бренди, разом із медичним співтовариством, завзято розвивають нове бачення краси та здоров'я, що повністю відповідають основним поглядам та принципам Національної фармацевтичної мережі Аптека ЗдоровЯ.

Варто зробити висновок, що основне завдання Центрів Здоров'я Шкіри, представлених в Мега Аптеці ЗдоровЯ  –  стати ближче до покупців, пропонуючи новий рівень та піднімаючи стандарти обслуговування для наших спільних клиєнтів.